Cube Jumping

Zıplayan Küpün Size İhtiyacı Var
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 13.2 MB
  • Version 5.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Yakup Bilgili
Küpü oyunda tutmaya dayalı olan Cube Jumping oyunu ile eğlenceli vakit geçirebilir ve Arkadaşlarınız veya Dünyadaki oyuncular ile sıralama yarışına girebilirsiniz. Son derece Bağımlılık yapan Cube Jumping kısa sürede yüksek oyuncu sayısına ulaştı.

Cube Jumping oyunu Flappy Bird benzeri bir dokunma oyunudur ancak bu oyunda farklı olarak küp yönetiyorsunuz ve hızlanmak sizin elinizde. Çubukların üzerinde zıplarken zamanlamaya dikkat etmeniz gerekmektedir ve hızlı olmak sizin yararınıza olacaktır. Çubuklar sabit durmuyor ve her zıpladığınız çubuk farklı yönlere yatıyor sonraki atlayışınızda küpümüz çubuğun neresine denk gelirse ona göre yön alıyor ve oyun gittikçe zorlaşıyor. Arkadaşlarınız ve Diğer oyuncular ile sıralama yarışına girebilirsiniz.  

Play oyunları aktif ederek Sıralamada yer alabilir ve arkadaşlarınız ile rekabete girebilirsiniz. Oyuncular tarafından yüksek sayıda olumlu yorum alan oyun 5 üzerinden 4.8 gibi yüksek değerde değerlendirilmiş. Akıcı şekilde oynanan oyun son derece sade ve eğlenceye aynı zamanda ilerledikçe zorluğa dayanan bir oyun.  Oyunda ilerledikçe zorluk her dokunduğunuzda kat kat artıyor ve yüksek puan yapmak imkansızlaşıyor Dünya sıralamasında yükseklere çıkmak zor olan bu oyunu her zaman her yerde oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla iddia ya girmek için doğru seçenek olan oyun deneyimsiz oyuncuları zorlayacaktır.

Daha Fazla Göster
Cube Jumping indir